Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Čiň ČSSD dobře - peklem se ti odmění !

8. 11. 2016 6:57:58
V pondělí zemřel právník Zdeněk Altner. Pověstný tím, že pro ČSSD vyhrál stracený případ ohledně vlastnictví Lidového domu. Za což mu vděční socai udělali ze života peklo. Chtěl totiž za svoji práci ZAPLATIT PODLE SMLOUVY.

Byl by to dlouhý rozbor, proč a jak se tehdy ještě advokát JUDr. Zdeněk Altner ocitnul na místě, kdy za své náklady zastupoval socany. Nicméně výsledek je zřejmý.

Vysoudíl straně ČSSD doslova zlaté vejce. Dům v lukrativní části Prahy, příjmy z nájmů a tak dále. A především, historické sídlo ČSSD, což kromě desetimilonových částek do stranické pokladny ročně přináší i nemalou prestiž. Poté si ale dovolil moc. Přesně podle smlouvy si dovolil požadovat za svoji práci dostat ZAPLACENO. A nehodlal se nechat zahnat do boudy ani stáhnout do pozadí.

Co následovalo, se nedá nazvat jinak, nežli štvanice na člověka. Systematická - a nutno dodat úspěšná, snaha o osobní profesni a lidskou likvidaci. Srovnatelná snad jen s likvidací politických odpůrů v době normalizace.

Ostrakizace a pomluvy v médiích, zadržování odměn za již realizované konkurzy, využívání finanční tísně do které se díky tomu že ČSSD neplní svoje závazky, zákonitě dostal. Stížnosti, trestní oznámení, až nakonec docílení vyškrtnutí z ČAK, což musela být těžká rána. A tak dále. To vše se dá triviálně vygooglit.

Zarážející je však přistup justičního systému. Kdy není ani tak skandální co po 15 letech Altner vysoudil (naprostý bídný zlomek), ale to co nevysoudil, prý proto, že byla smlouva s ČSSD v rozporu s dobrými mravy. A to i přesto, že tentýž justiční systém obyčejného občana neváhal zdusit až na dno a kvůli korunovým závazkům klidně obrat o veškerý majetek a střechu nad hlavou. A nemravné úroky mu v případech obyčejného občana nikdy nevadily. Holt "strana má justici pevně v rukou". A Quod licet Iovi...

Tuto opotřebovací válku v pondělí ráno ČSSD vyhrála. Likvidace se zdařila.

V pondělí ráno zemřel bývalý advokát Zdeněk Altner, kterému na jaře soud přiznal přes 337 milionů korun ve sporu s ČSSD. Pro iDNES.cz to potvrdil advokát Václav Veselý. Rodina si podle něj nepřeje sdělovat jakékoli další informace.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pravnik-zdenek-altner-zemrel-dj1-/domaci.aspx?c=A161107_124922_domaci_hro

Svoje patrně na tom mohl mít i fakt, že se ČSSD opět patrně podařilo vyhnout se plnění pravomocnému rozsudku a v podstatě tajně docílit nového projednání věci, jak jsem o tom informoval v článku Do voleb o Altnerovi ani muk ! Po volbách, to už je fuk.Vaše ČSSD.

Jak pravil veliký vožď Stalin.

ČELOVEK ETO PROBLEM. NĚT ČELOVEKA NET PROBLEMA

A ČSSD, zdá se, jeden velký problém právě ubyl, nebo se podstatně zmenšil. O tom ostatně svědčí i "upřímný způsob" kterým ČSSD kondolovala rodině právníka Altnera na twitteru.

Sociální demokracie v pondělí vyjádřila pozůstalým lítost nad úmrtím advokáta Zdeňka Altnera. S ním se strana řadu let soudila o odměnu, kterou měl Altner dostat za to, že straně pomohl získat Lidový dům. Jenže i kondolenci strana zveřejňovala nadvakrát, slova „lítost nad úmrtím” nahradila suchá formulace „vyjadřuje soustrast” ̈zdroj Novinky.cz

A jak to bude pokračovat dál ? Jsou tu v podstatě možné 2 scénáře.

1: Altnerova rodina dědictví ODMÍTNE. V tom případě přejde dědictví na stát.Co myslíte, bude STÁT stejně účinně a pregnantně vymáhat pohledávku od ČSSD, alespoň tak , jako účinně a tvrdě vymáhá například exekuce za nezaplacený odpad od dětí v děcáku? Asi ne, viďte. Zejména když se celou Causou Altner táhne jak červená nit pacuť ČSSD jako subjektu prorostlého do státní správy a justice hůře, než nejhorší maffie. Kasa cink . CSSD ušetřio 330 milionů.

2: Altnerova rodina dědictví PŘIJME s tím ,že se prakticky okamžitě stane dědic poviným v exekucích za miliony. V ten moment nastoupí nějaký spřátelený Oligarcha, říkejme mu INVESTOR, který ostatně již pohledávky za Altnerem skupuje, Protože vůči příbuzným pana Altnera bude tak v postavení věřitele, s mocí okamžitě sebrat veškerý majetek, výhodně od nich ODKOUPI pohledávku za ČSSD za cenu exekucí + pár milionů navrch, aby se neeklovali. Dejme tomu že dá 20 mega na exekuce, 20 mega "všimné" rodině - a pak se DOHODNE S ČSSD na vzájemném vyrovnání, (třeba 100- 150 mega ).

Dovoluji si ovšem do budoucna spekulovat a předpokládat, že skutečná částka, kteroiu se ČSSD i INVESTOREM vyrovná, nebude nikdy zveřejněna. Že si oligarcha nechá udidlo kolem krku ČSSD výměnou za VLIV a přístup ke korytům státních zakázek, jest ovšem nabíledni. Tak jako si páně Babišův Agrofert postavil svoje ANO, tak si svoji politickou stranu na vodítko připne další oligarcha. Lid této země se má fakt na co těšít. Oligarchistán.

Jisté je, že ani ČSSD nechce riskovat protahování sporu, i když drží stát a justici pevně v rukou. Ukončení letotého sporu o polovinu levněji jim za to stojí. Zbaví se před volbama bubáka nad hlavou. A vše bude v pořádku. Vpořádku... Krom smrti člověka, kterého socani doslova zlikvidovali a uštvali k smrti, za to, že se jich ZASTAL, riskoval V JEJICH PROSPĚCH svoji reputaci a SVOJE PENÍZE.

Zatím to vypadá, že se tato strategie nátlaku podrazů, křiváren a lobbingu za osobní i profesní likvidaci člověka, straně ČSSD velice vyplatila. Kde ovšem zůstaly tři klasické zásady Římského práva, na kterých mimojiné stojí celý náš právní systém ? jmenovitě:

Pacta sunt servanda (Smlouvy jsou od toho, aby se dodržovaly)

Allegans suam turpitudinem non est audiendus (Nemá být slyšen ten, kdo se dovolává vlastní nepravosti)

Nemo turpitudinem suam allegare potest (Z nepravosti nikdo nemá míti prospěch)

Na tom, že bývalého právníka Altnera ČSSD doslova dohnala k smri, totiž ČSSD zřejmě vydělá. V nejhorším případě cca 150 milionů korun....

PS: Kdysi Altner prohlásil, že má jako pojistku uloženy kompromitující dokumenty, kdyby jej náhodou srazilo auto. Tak jsem zvědav, co vyleze a přeji politickým špičám klidný spánek :o))

PPS:Právník Altner v celé cause hrál nepochybně pro Č'SSD roli hejla a užitečného idiota, který odvedl svoji práci a poté se stal nepohodlným a zbytným. Pamatujte na to, milí voliči, Protože pro sociální demokraty jste užitečnými idioty všichni. Všichni co kdy naletěli jejich kecům a hodili pro ně do urny hlas. Vždy jen po Vašich zádech vylezli k moci.A nic víc !

PPPS: Každopádně, já osobně bych se v Lidovém domě bál jako firma opravit i kohoutek na hajzlu.

Autor: Martin Prášek | úterý 8.11.2016 6:57 | karma článku: 37.16 | přečteno: 1132x

Další články blogera

Martin Prášek

Američtí sluníčkáři zřejmě sejmou Friga z mašiny rovnou do trezoru

Za blaženého hýkání celosvětové sluníčkářské kliky se množí výzvy k bourání pomníků vojáků konfederace, neb prý podporují fašizmus a buhví co. A já už se ptám jen, kdy na tuto hysterii doplatí i legendární komik Buster Keaton.

17.8.2017 v 8:46 | Karma článku: 43.29 | Přečteno: 4244 | Diskuse

Martin Prášek

Štěchovo "totální nasazení" živnostníků do průmyslu

Český průmysl nemá kvalifikované lidi.Soudruh odborář Štěch to vymyslel.Zrušíme živnostníky a totálně je nasadíme do fabrik. Zrušíme je ekonomicky, nastavením podmínek, neb všichni vědí, že se živnostníci mají až moc dobře.HURÁ

16.6.2017 v 10:44 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2125 | Diskuse

Martin Prášek

Skutečný příběh jedné hospůdky

Antikuřácký zákon vstoupil v platnost. Sociální inženýři se poplácávají po zádech, jak to těm zlým kuřákům nandali. Poslyšte příběh jedné hospůdky, kterou dobrotrusové zlikvidovali, aniž by na to jakýkoliv zákon potřebovali.

1.6.2017 v 11:49 | Karma článku: 42.24 | Přečteno: 2830 | Diskuse

Martin Prášek

Střelba v Chomutově ukázala na policajtský supermindrák.

Jen si tak mírnyx týrnix legálně drženou jednou v noci odstřelil Roma. Tedy vrah. Tak zní unisono jak z úst policie tak z úst policajtům loayálních tiskovin. Odhalují tím však jeden z největších supermindráků represivních složek.

30.5.2017 v 9:00 | Karma článku: 48.47 | Přečteno: 27898 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Katarína Lorenčíková

Ta do Prešova a iné jazykovtipy... (-: Učte sa jazyky a trénujte mozog! Do teho!

Hneď ráno keď vstanem, preklikávam z angličtiny na ruštinu a potom na taliančinu...Tento ranný tréning mi umožňuje trénovať mozog... Azbuka je srandovná. Ja som nemala sa možnosť učiť azbuku v škole.

22.8.2017 v 3:10 | Karma článku: 6.28 | Přečteno: 144 | Diskuse

Zdenek Horner

Stvořil bůh lesby a homosexuály?

Odkud pochází vyvyšování se nad komunity LGBT+? Je to stále stejné. Křesťanská věrouka neučinila pokroky, které by reformovaly veřejné mínění. Vědecké poznatky jsou stále příliš slabé, abychom se podle nich řídili.

22.8.2017 v 2:48 | Karma článku: 4.69 | Přečteno: 273 | Diskuse

Jan Dvořák

Brežněv v 68 roce už dávno věděl, že socialismus je nereformovatelný

Jakoby do dubu mluvil od zimy do srpna osmašedesátého roku Leonid Brežněv do Alexandra Dubčeka, když mu se soudružskou trpělivostí dával najevo nelibost s jeho kočírováním pražského jara na cestu kontrarevoluce

21.8.2017 v 22:56 | Karma článku: 10.12 | Přečteno: 282 | Diskuse

Šárka Bayerová

Zrazená královna (pokračování)

Byla vnučkou jedné z nejslavnějších a nejmocnějších mocnářek - královny Viktorie. Říkali jí Ena a stala se taky královnou - ve Španělsku.

21.8.2017 v 21:37 | Karma článku: 15.05 | Přečteno: 216 | Diskuse

Vlastík Fürst

Teror na denním pořádku

„Vlastně se nic neděje“, takový dojem můžeme mít ze zpráv médií i z výroků některých zdejších blogerů. Jeden diskutér napsal: „Na silnicích každý rok zemře daleko víc lidí, než kolik zabijí teroristi, tak s tím pořád nestrašte!“

21.8.2017 v 20:35 | Karma článku: 31.80 | Přečteno: 635 | Diskuse
Počet článků 251 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2342

Člověk, který to vidí po svém.. Píšu tady hezky zvostra od podlahy o věcech, které mě se.... ehm, sejří...

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.