Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

Političtí Fukové Čeští

29. 03. 2016 14:31:36
Sleduji li dění kolem návštěvy Čínského prezidenta, nemohu si nevybavit legendární film Nahota na prodej. A především postavičku sexuálního devianta Fuka, který měl divnou zálibu. Souložit výfuky.

Film Nahota na prodej, označovaný, jistě s nadsázkou za "první český thriller", kromě legendární poslední rvačky obsahoval ještě jednu , sice vedlejší, ale o to více legendární postavu. Byl jím maník zvaný Fuko se svojí libůstkou či ujetostí - místo sexui se ženami, vyhledával "zásun" do výfuků aut.

Onen Fuko samozřejmě skončí blbě, neb na svou zálibu takříkajíc dojede. Takhle na parkovišti Ruzyňského letiště spatří vpravdě NÁDHERNÝ červený sporťák a dokonce s dvojitým výfukem ! Fuko samozřejmě neodolá a po krátké milostné předehře prsty prostě zasune. K jeho smůle, k autu přichází majitel. Startuje, trochu couvne a odjíždí. couvající automobil mu rozdrtí hrudník. Umírající Fuko zvdne oči k obloze, kde vidí záď startujícího letadla. Tryskové motory s těmi NEJVĚTRŠÍMI VÝFUKY KTERÉ SI KDY KDO UMĚL PŘEDSTAVIT.

Tak jako má filmový Fuko obsesi v lezení do výfuků, tak mají dneštní političtí Fukové , zdá se, obsesi v lezení do rudých prdelí. Čím rudější a čím větší, tím lepší. Z globálního hlediska si tedy zvolili dobře. Čína je ta největší a nejrudější řiť kterou si dnes kdo umí představit, kam se lze, coby anální sonda, vetknouti či vsoukat.

A nutno Fukům přiznat, že tak učinil vskutku velkolepě, se servilitou v našich končinách prakticky už hodně dlouho nevídanou.

- Trasa Čínského prezidenta vyzdobena Čínskými vlajkami. Takovou poctu zde nedostávají ani naši spojenci, ani NATO, ani EU, dokonce ani USA při návštěvě Obamy. Snad jen vánoční výzdoba.

- Na úřadech registrováno (zabráno) přes 80 lokalit pro "schromáždění na podporu Čínského prezidenta" Zkrátka sebrat jakékliv místo, kde bymohl kdokoliv kdekoliv v blízkosti drahé návštěvy vyjádřit nesouhlas s politikou jeho země, zejména v oblasti lidských práv nebo okupace Tibetu.

- Rozdávání čínských vlaječek dětem

- Autobusdy svážejí početnou klaku Číňanů v rudých oblecích a šátcích podél trasy prezidenta

S čínskou lidovou republikon na věčné časy a nikdy jinak !

Z dalšího však už mrazí.

- Organizované skupiny Číňanů s holemi ovládaly trasu prezidenta. Zdroj mimojiné Echo24 . Tito nejenže napadali aktivisty ale dokonce útočili i na koledníky s pomlázkou (sic !). Fotografie číňanů, strhávajících z lidí Tibetské vlajky lze najít ZDE

- Policie, scela zjevně s rozkazem potlačit JAKÝKOLIV odpor vůči "vzácnému hostu" a být k ruce "Rudým čínským bojůvkám" . Toto na sociální síti popisuje očitý svědek:

Došlo k ní po odvezení aktivistů s tibetskými vlajkami antony. Celou situaci jsem natáčel na video. Jednoznačně došlo k napadení občanů České republiky ze strany Číňanů. Z videa je jasně vidět také agresivita, se kterou několik Číňanů vystartovalo na kluky, kteří šli na koledu (s pomlázkami v ruce) a chtěli projít po chodníku. Následně jednomu klukovi, který pouze točil situaci na kameru, a který měl přes ramena tibetskou vlajku, někdo z Číňanů vlajku strhl a ten kluk se vrhl k Číňanům, aby mu ji vrátili. V ten moment se na něj sesypalo několik Číňanů a začali jej mlátit a to i tyčemi od vlajek.

Jak celou situaci vyhodnotila policie? Okamžitě odvedla kluka s kamerou a Číňany nechala na pokoji. Z jejich řad nezadržela nikoho. Šel jsem za policií a řekl jim, že mám vše natočené a nechápu, jak mohli sbalit jen Čecha. Navíc, když je evidentně nevinen. A že jim mohu poskytnout video, kde je to jasně vidět.

Delší čas to policii nezajímalo. Ale zajímalo to kluky z Primy a České televize, kterým jsem video již poslal. Pak přišel i nějaký policista, a dost nevybíravým způsobem si vyžádal občanku, že si mne prověří. O video žádný zájem a kluka s kamerou stále drželi dva policisté.

Až po chvíli přišel jiný policista a ptal se po videu, zběžně jej v mobilu shlédl (ale nemohl vidět nic podrobně) a vzal si kontakt, kdyby mělo dojít ke svědectví.

----------------------------

Kdo nese odpovědnost? Jednoznačně ten, zde organizoval dopravu Číňanů podél trasy cesty čínského prezidenta. Ten, kdo je vybavil vlajkami, vlaječkami, trumpetkami.

Co ovšem nepochopím. Jak to, že POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY nechrání OBČANY ČESKÉ REPUBLIKY před agresivitou cizích státních příslušníků (ČÍNSKÝCH OBČANŮ)? Hlavně, že jich přijelo na místo desítky. Po celou dobu se jejich zájem stáčel pouze na Čechy. Nejen na aktivisty, ale na jednotlivé další náhodné občany. Když byli Číňané přivezeni autobusy, nikdo z policistů se jich vůbec nevšímal.

A mimochodem. Odvezeni byli i ti z občanů. kteří drželi tibetské vlajky a pouze stáli na chodníku. Proč i tito? To vědí asi pouze velitelé zásahu.

zdroj: sociální sítě.

Nevím jak Vám. Ale mě je z celé věci sprominutím na blití a to z vysoka a velkým obloukem. Až příliš mi to připomíná dobu, kdy si soudruzi s bratrskými východními soudruhy navzájem vylizovali mandle, kdy se jakýkoliv projebv nesouhlasu potlačoval a kdy před jakoukoliv státní návštěvou STB preventivně pozavírala - nebo preventivně zrubala a bez prostředků vyvezla za Prahu všechny disidenty a osoby, u kterých by se projev nesouhlasu mohl předpokládat. A takovou epochu já zpět NECHCI.

Je dozajista správné vyjádřit návštěvě úctu, ale hrana mezi zdvořilou úctou a vlezdořitní servilitou, ta by překročena být nikdy neměla. Vřele proto doufám, že TOHLE byl těch našich politických Fuků poslední vejfuk.

Česká republika má být silný a nezávislý stát. Ale silný nezávislý stát prostě NELZE vybudovat, že vylezeme z rekta Rusům a nalezerme do zadku Američanům, a místo Američanů Evropské Unii a místo EU Číně. Střídání konečníků totiž ještě z žádné země prosperující a fungující stát neudělalo.

A přesně z tohoto důvodu mají ode mě osobní poděkování všichni aktivisté, kteří se monsterakci našich politických "Fuků" postavili na odpor. Ať už vyvěšovábím Tibetských vlajek, názorovou opozicí nebo riskování střetů se zmanipulovanou a Hradní zakázku plnící Policií, nebo dokonce se skupinou Číňanů s holemi atd.

PS: A stejně. Císařpán je VŮL.

Autor: Martin Prášek | úterý 29.3.2016 14:31 | karma článku: 17.13 | přečteno: 596x

Další články blogera

Martin Prášek

Datová zpráva byla z datové schránky ministerstva stornována...

Od 1.1. 2023 byla všem spolkům a všem podnikajícím fyzickým osobám povinně a bez diskuzí zřízena DATOVÁ SCHRÁNKA. Kromě úsporou času argumentovali zastánci povinných DS takéSPOLEHLIVOSTÍ a nepopiratelností doručení státnímu úřadu.

1.3.2023 v 8:30 | Karma článku: 21.46 | Přečteno: 520 | Diskuse

Martin Prášek

Jak nám Babiš uplatil voliče vpodstatě v přímém přenosu.

Ještě nad úmrtním oznámením Generála Pavla jsem se domníval, že více svinstva už ve volební kampani být nemůže. Ale že úderem sobotní 14:00 s uzavřením volebních místností shtstorm opadne a bude klid. Jenže nebude.Bude průšvih.

26.1.2023 v 21:51 | Karma článku: 26.78 | Přečteno: 1264 | Diskuse

Martin Prášek

Tak nám otrávili prezidentského kandidáta?

Prezidentské volby u nás finišují. A zatímco nemocný prozápadní kandiát generál Pavel ruší pro nemoc program,zatímco jeho konkurent Andrej Babiš šlape na plyn.A mě nezbývá, než si vzpomenout na rok 2004 na otravu Viktora Juščenka

24.1.2023 v 12:21 | Karma článku: 11.33 | Přečteno: 526 | Diskuse

Martin Prášek

Pokuta 100 litrů za to, že HASIL požár NP České Švýcarsko...

Pamatujete na lihovarníka, který začátkem covidu navařil místo chlastu dezinfekci ? A kterého za to zaklekl celní úřad? Tak tady máme ještě něco daleko absurdnějšího.Muže, který vrtulníkem "nedbalostně hasil" požár.

31.10.2022 v 14:56 | Karma článku: 36.14 | Přečteno: 1222 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jiří Turner

Jak levně, rychle a spolehlivě oživit protiromské nálady ve společnosti?

Recept na to našel zpěvák Jan Bendig, který na Českém slavíku zinscenoval své rasově motivované přebílení, patrně aby vzbudil u posluchačů lítost na trpkým osudem romského chlapce, který musí překonávat překážky a příkoří.

22.2.2024 v 11:16 | Karma článku: 10.13 | Přečteno: 189 | Diskuse

Vlastík Fürst

Omluva Markétě Šichtařové

Včera jsem po ránu na blogu iDNES.cz zveřejnil článek s názvem „Nemám ráda EU, ale korýtko v EP bych brala“. Inspiroval mne k němu billboard, na kterém je Markéta Šichtařová mezi pány Divišem a Vondráčkem.

22.2.2024 v 10:10 | Karma článku: 16.69 | Přečteno: 616 | Diskuse

Aleš Gill

Pamatujete mobily, které vydržely nabité 14 dní?

Pokud si ještě pamatujete tlačítkové mobilní telefony s černozeleným displejem a nabíječkou s podivnou koncovkou, která se nehodila vůbec k ničemu, asi si pamatujete, že jste ji nemuseli používat tak často, jako dnes.

22.2.2024 v 7:45 | Karma článku: 16.58 | Přečteno: 808 | Diskuse

Vlastimil Nesrsta

Ten Vlasta, ta Vlasta, to Vlasto a Zlatulinký

Moje první slečna, které jsem se dostal až pod kalhotky, pořád nevěděla, jak mně má vlastně říkat. Vlastimil jí připomínalo národní obrození, Vlasta jí přišlo zženštilé a Vlastík takové dětské.

21.2.2024 v 16:06 | Karma článku: 16.60 | Přečteno: 300 | Diskuse

Jiří Turner

Koho brání Národní domobrana?

Taky tápete ve všech těch vlasteneckých hnutích a spolcích, které vznikly na ochranu našich národních zájmů a které se svorně prezentují jako nezávislé, apolitické a nadstranické iniciativy? Tak se na jednu z nich podívejme.

21.2.2024 v 15:39 | Karma článku: 35.80 | Přečteno: 2083 | Diskuse
Počet článků 330 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3055

Člověk, který to vidí po svém.. Píšu tady hezky zvostra od podlahy o věcech, které mě se.... ehm, sejří...

Dcera Vladimíra Ráže žije bez ruky. Protézu odložila po dvaceti letech

Veronika Rážová (43) je dcerou slavného českého herce Vladimíra Ráže. Narodila se bez levé horní končetiny. Za hendikep...

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti...

Sexuálních scén je zbytečně moc, míní Cavill. Omlouval se kolegyni za erekci

Britský herec Henry Cavill (40) se nedávno podělil o svůj názor na filmové scény, které vyobrazují sex. Podle něj je...

Známé tváře kritizují Michala Novotného. Nejsem homofob, brání se herec

Na Michala Novotného se na sociálních sítích snesla vlna kritiky. Herec v rozhovoru pro týdeník Téma mimo jiné řekl, že...

Kde máte internet, pane řidiči? V online registrech dokladů je chaos

Od ledna u sebe řidiči nemusí mít prakticky žádné doklady. Všechny jsou online, ale ne každý má přitom běžně přístup k...