Čtvrtek 2. prosince 2021, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 2. prosince 2021 Blanka

Političtí Fukové Čeští

29. 03. 2016 14:31:36
Sleduji li dění kolem návštěvy Čínského prezidenta, nemohu si nevybavit legendární film Nahota na prodej. A především postavičku sexuálního devianta Fuka, který měl divnou zálibu. Souložit výfuky.

Film Nahota na prodej, označovaný, jistě s nadsázkou za "první český thriller", kromě legendární poslední rvačky obsahoval ještě jednu , sice vedlejší, ale o to více legendární postavu. Byl jím maník zvaný Fuko se svojí libůstkou či ujetostí - místo sexui se ženami, vyhledával "zásun" do výfuků aut.

Onen Fuko samozřejmě skončí blbě, neb na svou zálibu takříkajíc dojede. Takhle na parkovišti Ruzyňského letiště spatří vpravdě NÁDHERNÝ červený sporťák a dokonce s dvojitým výfukem ! Fuko samozřejmě neodolá a po krátké milostné předehře prsty prostě zasune. K jeho smůle, k autu přichází majitel. Startuje, trochu couvne a odjíždí. couvající automobil mu rozdrtí hrudník. Umírající Fuko zvdne oči k obloze, kde vidí záď startujícího letadla. Tryskové motory s těmi NEJVĚTRŠÍMI VÝFUKY KTERÉ SI KDY KDO UMĚL PŘEDSTAVIT.

Tak jako má filmový Fuko obsesi v lezení do výfuků, tak mají dneštní političtí Fukové , zdá se, obsesi v lezení do rudých prdelí. Čím rudější a čím větší, tím lepší. Z globálního hlediska si tedy zvolili dobře. Čína je ta největší a nejrudější řiť kterou si dnes kdo umí představit, kam se lze, coby anální sonda, vetknouti či vsoukat.

A nutno Fukům přiznat, že tak učinil vskutku velkolepě, se servilitou v našich končinách prakticky už hodně dlouho nevídanou.

- Trasa Čínského prezidenta vyzdobena Čínskými vlajkami. Takovou poctu zde nedostávají ani naši spojenci, ani NATO, ani EU, dokonce ani USA při návštěvě Obamy. Snad jen vánoční výzdoba.

- Na úřadech registrováno (zabráno) přes 80 lokalit pro "schromáždění na podporu Čínského prezidenta" Zkrátka sebrat jakékliv místo, kde bymohl kdokoliv kdekoliv v blízkosti drahé návštěvy vyjádřit nesouhlas s politikou jeho země, zejména v oblasti lidských práv nebo okupace Tibetu.

- Rozdávání čínských vlaječek dětem

- Autobusdy svážejí početnou klaku Číňanů v rudých oblecích a šátcích podél trasy prezidenta

S čínskou lidovou republikon na věčné časy a nikdy jinak !

Z dalšího však už mrazí.

- Organizované skupiny Číňanů s holemi ovládaly trasu prezidenta. Zdroj mimojiné Echo24 . Tito nejenže napadali aktivisty ale dokonce útočili i na koledníky s pomlázkou (sic !). Fotografie číňanů, strhávajících z lidí Tibetské vlajky lze najít ZDE

- Policie, scela zjevně s rozkazem potlačit JAKÝKOLIV odpor vůči "vzácnému hostu" a být k ruce "Rudým čínským bojůvkám" . Toto na sociální síti popisuje očitý svědek:

Došlo k ní po odvezení aktivistů s tibetskými vlajkami antony. Celou situaci jsem natáčel na video. Jednoznačně došlo k napadení občanů České republiky ze strany Číňanů. Z videa je jasně vidět také agresivita, se kterou několik Číňanů vystartovalo na kluky, kteří šli na koledu (s pomlázkami v ruce) a chtěli projít po chodníku. Následně jednomu klukovi, který pouze točil situaci na kameru, a který měl přes ramena tibetskou vlajku, někdo z Číňanů vlajku strhl a ten kluk se vrhl k Číňanům, aby mu ji vrátili. V ten moment se na něj sesypalo několik Číňanů a začali jej mlátit a to i tyčemi od vlajek.

Jak celou situaci vyhodnotila policie? Okamžitě odvedla kluka s kamerou a Číňany nechala na pokoji. Z jejich řad nezadržela nikoho. Šel jsem za policií a řekl jim, že mám vše natočené a nechápu, jak mohli sbalit jen Čecha. Navíc, když je evidentně nevinen. A že jim mohu poskytnout video, kde je to jasně vidět.

Delší čas to policii nezajímalo. Ale zajímalo to kluky z Primy a České televize, kterým jsem video již poslal. Pak přišel i nějaký policista, a dost nevybíravým způsobem si vyžádal občanku, že si mne prověří. O video žádný zájem a kluka s kamerou stále drželi dva policisté.

Až po chvíli přišel jiný policista a ptal se po videu, zběžně jej v mobilu shlédl (ale nemohl vidět nic podrobně) a vzal si kontakt, kdyby mělo dojít ke svědectví.

----------------------------

Kdo nese odpovědnost? Jednoznačně ten, zde organizoval dopravu Číňanů podél trasy cesty čínského prezidenta. Ten, kdo je vybavil vlajkami, vlaječkami, trumpetkami.

Co ovšem nepochopím. Jak to, že POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY nechrání OBČANY ČESKÉ REPUBLIKY před agresivitou cizích státních příslušníků (ČÍNSKÝCH OBČANŮ)? Hlavně, že jich přijelo na místo desítky. Po celou dobu se jejich zájem stáčel pouze na Čechy. Nejen na aktivisty, ale na jednotlivé další náhodné občany. Když byli Číňané přivezeni autobusy, nikdo z policistů se jich vůbec nevšímal.

A mimochodem. Odvezeni byli i ti z občanů. kteří drželi tibetské vlajky a pouze stáli na chodníku. Proč i tito? To vědí asi pouze velitelé zásahu.

zdroj: sociální sítě.

Nevím jak Vám. Ale mě je z celé věci sprominutím na blití a to z vysoka a velkým obloukem. Až příliš mi to připomíná dobu, kdy si soudruzi s bratrskými východními soudruhy navzájem vylizovali mandle, kdy se jakýkoliv projebv nesouhlasu potlačoval a kdy před jakoukoliv státní návštěvou STB preventivně pozavírala - nebo preventivně zrubala a bez prostředků vyvezla za Prahu všechny disidenty a osoby, u kterých by se projev nesouhlasu mohl předpokládat. A takovou epochu já zpět NECHCI.

Je dozajista správné vyjádřit návštěvě úctu, ale hrana mezi zdvořilou úctou a vlezdořitní servilitou, ta by překročena být nikdy neměla. Vřele proto doufám, že TOHLE byl těch našich politických Fuků poslední vejfuk.

Česká republika má být silný a nezávislý stát. Ale silný nezávislý stát prostě NELZE vybudovat, že vylezeme z rekta Rusům a nalezerme do zadku Američanům, a místo Američanů Evropské Unii a místo EU Číně. Střídání konečníků totiž ještě z žádné země prosperující a fungující stát neudělalo.

A přesně z tohoto důvodu mají ode mě osobní poděkování všichni aktivisté, kteří se monsterakci našich politických "Fuků" postavili na odpor. Ať už vyvěšovábím Tibetských vlajek, názorovou opozicí nebo riskování střetů se zmanipulovanou a Hradní zakázku plnící Policií, nebo dokonce se skupinou Číňanů s holemi atd.

PS: A stejně. Císařpán je VŮL.

Autor: Martin Prášek | úterý 29.3.2016 14:31 | karma článku: 17.13 | přečteno: 591x

Další články blogera

Martin Prášek

Kde vlastně umírají ti očkovaní ?

Neočkovaní plní JIP. Neočkovaných je na JIP 70 - 90 procent. To jsou informace, obíhající v mediálním prostoru, doplněné často i rozsáhlými grafy a analýzami. Jenže...

2.12.2021 v 13:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 97 | Diskuse

Martin Prášek

Rozhodnutím Strany Bezinfekční aneb: Česká cesta k Bergamu 2020

Pamatujete si ještě na jaro 2020, kdy Covid kosil sever Itálie ? Přetížené špitály, doktoři rozhodují koho zachraňovat a koho ne. Lockdown, deprese. Mrtví. zničené rodiny i živnosti. Tak k tomuhle vážení, máme dobře našlápnuto.

24.11.2021 v 8:22 | Karma článku: 21.87 | Přečteno: 484 | Diskuse

Martin Prášek

Ptal jsem se tehdy Babiše. Nyní se ptám Vás pane Fialo.

Ještě než začalo covidové šílenství, položil jsem Andreji Babišovi na stránkách SILNÉ ČESKO otázku, co se bude dít. Neodpověděl. Nyní v předvečer dalšího LOCKDOWNU pokládám tytéž otázky Vám, jako budoucímu premiérovi.

22.11.2021 v 12:39 | Karma článku: 22.02 | Přečteno: 827 | Diskuse

Martin Prášek

Může očkování proti covidu ve svém důsledku nechtěně zabíjet ?

Obávám se, že ano. Nemyslím však teď nežádoucími účinky apod, ale nezamýšlenými důsledky, kterými očkování a zbrklá kampaň kolem, ovlivnilo psychiku a myšlení lidí a vlastně celý SYSTÉM tak, že následky mohou být vpravdě smrtící

21.11.2021 v 8:53 | Karma článku: 23.81 | Přečteno: 566 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Vladimíra Bošková

Potíž s dechem - ale od čeho?

Německý Institut R. Kocha: vedle covid-19 jde také o jiné viry. Mezi hospitalizovanými od 60 let kvůli covid-19 nyní šlo z 56 % o plně očkované, na JIP ze 46,4 %. Úmrtí: z 52,5 % plně očkovaní.

2.12.2021 v 14:03 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 4 | Diskuse

Lubomír Stejskal

K odchodu Miroslava Zikmunda

Málokomu se to podařilo: stát se gigantickým idolem našich klukovských let . Dvojici Hanzelka – Zikmund ano. Já jsem byl Hanzelka, o pár let mladší bratr Zikmund. Anebo obráceně? Na tom už sotva záleží.

2.12.2021 v 13:11 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 78 | Diskuse

Martin Prášek

Kde vlastně umírají ti očkovaní ?

Neočkovaní plní JIP. Neočkovaných je na JIP 70 - 90 procent. To jsou informace, obíhající v mediálním prostoru, doplněné často i rozsáhlými grafy a analýzami. Jenže...

2.12.2021 v 13:04 | Karma článku: 5.80 | Přečteno: 97 | Diskuse

Jan Ziegler

Jak v Masných Krámech zvítězila absolutní svoboda

Správně tvrdí antivaxeři, že covid se zneužívá proti svobodě a očkování proti němu je nesmysl. Jenomže oni si počínají v boji za lidskou volnost polovičatě, to my šli dál.

2.12.2021 v 12:47 | Karma článku: 13.32 | Přečteno: 228 | Diskuse

Martina Cibulková

Proč jsem očkovaná a půjdu na třetí vakcínu

Chtěla jsem zabránit horšímu průběhu Covidu...Chtěla jsem, aby náš stát a společnost se vrátila do starých kolejí...Nechtěla jsem ohrozit ty, kterým COVID může v jejich zdraví uškodit, ohrozit a nebo připravit o živo....

2.12.2021 v 12:12 | Karma článku: 19.86 | Přečteno: 351 | Diskuse
Počet článků 320 Celková karma 23.27 Průměrná čtenost 3069

Člověk, který to vidí po svém.. Píšu tady hezky zvostra od podlahy o věcech, které mě se.... ehm, sejří...

Najdete na iDNES.cz