Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 2. června 2020 Jarmil

Dokud bude poslední člověk dýchat, tak se Finančák zavřít nesmí!

9. 04. 2020 2:27:39
Ono je totiž vybrat daně a glachšaltrovat poplatníky důležitější, nežli lidské životy. O peníze jde přeci až v první řadě, pandemie nepandemie a na dělný lid a lůzu živnostnickou musí být přísnost!

Zavřené obchody, zákazy vycházení a desetitisíce lidí již nyní uvrženy na hranici prosté existenční katastrofy. To vše ve jménu "sploštění křivky" a "dostání pod kontrolu" epidemie nemoci COVID19.

A zatím, na Finančním úřadě v Praze 10, kde se nákaza vyskytla, se zřejmě jelo dál, močálem černým, kolem bílých skal. Vzpomínáte na můj článek, věnující se problému ututlamné nákazy COVID19 na FU Praha 10, Nejenže Vás finančák zaklekne. On Vás ještě i nakazí! ? Tak vězte, že situace byla/je ještě daleko, daleko horší.

Na facebookovém profilu Jan Tuna se dnes objevil následující text. Je myslím v celospolečenském zájmu, aby zde visel jeho citát. Obvinění tam uvedená, jsou nesmírně závažná, až mrazí. Aktuálnost informací potvrzuje i tato reportáž. TV Nova a Blesk Podle nich ředitel pobočky FU na Praze10, pan J.M zemřel v úterý, 7. dubna ( na COVID19 ?? ).

Ukazuje se vážné podezření, že ministrně financí Schillerová vědomě zabránila řediteli pobočky, panu J.M v uzavření FU pro Prahu 10, poté co se zde vyskytly úřednice, nakažené koronavirem, a dokonce vyvíjela tlak na hygienu, aby nenařídila uzavření úřadu.

cituji:

Dobrý večer všem, na základě souhlasu syna a rodiny zesnulého ředitele FÚ pro Prahu 10 pana J.M. sem vracím důležité informace, které NESMÍ ZAPADNOUT ❗️❗️❗️Bude to dlouhý post. Ale celá situace je tak závažná, že NESMÍME DOPUSTIT, ABY BYLA VYŠŠÍMI MÍSTY, MINISTERSTVEM FINANCÍ , VLÁDOU A PREMIÉREM ZAMETENA POD KOBEREC❗️❗️❗️
Na konci je to nejdůležitější. Důkaz, že lidé ministryně financí Alena Schillerová nebo přímo ona, mají na rukou krev
❗️❗️❗️

Vše ukazuje, jaká je navzdory tvrzení vlády, premiéra a prezidenta realita v České republice a jak jsou ohrožovány tisíce nic netušících lidí. A člověk, který se tomu alespoň v mezích svých možností pokusil zabránit, včera večer bohužel zemřel. J.M. Nebylo mu ani 60 let....
Upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým...

Vážený pane řediteli, odpočívejte v pokoji. Čest Vaší památce!
Jsme hluboce přesvědčen, že byste měl dostat státní vyznamenání. Bohužel in memoriam.

A nadřízení z Ministerstva financí ČR včetně ministryně Alena Schillerová přísně potrestáni❗️❗️❗️

TADY POPIS, CO A JAK SE ODEHRÁLO:

Možná si všichni pamatujete mé posty ze středy 11. beřezna 2020, jak Ministerstvo financí ČR a Alena Schillerová tajila a tutlala šíření nákazy koronaviru na jednom z největších, možná největším finančním úřadu v republice? Na Finančním úřadu pro Prahu 10. Posty sem vzápětí nasdílím, nemělo by to zapadnout. Neměli bychom zapomenout.

Jak byl úřad ještě ve středu 11. 3. 2020 otevřen pro veřejnost, ačkoliv o nákaze úřednic se vědělo minimálně od neděle 8. 3. 2020, ale k veřejnosti se to nesmělo dostat.

TO STATEČNÝ PAN ŘEDITEL FINANČNÍHO ÚŘADU PRO PRAHU 10 J.M. JEŠTĚ ŽIL. A SNAŽIL SE 250 SVÝCH LIDÍ A DALŠÍ STOVKY A TISÍCE OBČANŮ OCHRÁNIT. VYŠŠÍ MÍSTA MU V TOM ALE ZABRÁNILA❗️
J.M. VČERA VEČER ZEMŘEL. PODLEHL NEMOCI COVID-19. NEBYLO MU ANI 60. DALŠÍ LIDÉ Z FÚ JSOU NAKAŽENÍ. KOLIK OBČANŮ, KTEŘÍ NA ÚŘAD, KTERÝ NEMOHL BÝT KVŮLI VYŠŠÍM MÍSTŮM (MF ČR, Alena Schillerová a její lidé) VČAS UZAVŘEN, SE TAM NAKAZILO, SE UŽ NIKDY NEDOZVÍME...

PAN ŘEDITEL SE POKUSIL OCHRÁNIT SVÉ LIDI A VEŘEJNOST, CHTĚL ÚŘAD UZAVŘÍT A VE STŘEDU 11. 3. RÁNO NA DVEŘE UMÍSTIL CEDULI: "Z technických důvodů zavřeno."
NA POKYN Z VYŠŠÍCH MÍST (PODLE NĚKTERÝCH, ZATÍM NEOVĚŘENÝCH INFORMACÍ PŘÍMO OD AS) ALE MUSELA BÝT CEDULE JEŠTĚ TO RÁNO STRŽEN A FINANČNÍ ÚŘAD OTEVŘEN❗️❗️❗️
A tak do něj dál chodily stovky nic netušících lidí včetně seniorů, chronicky nemocných a těhotných. Byl březen, měsíc v tu chvíli ještě neodložených daňových přiznání a bylo potřeba z občanů dostat peníze. Postupně se nakazila spousta dalších zaměstnanců. Kolik daňových poplatníků se už nedozvíme. vše MF ČR přiznalo až poté, co jsem tu vše zveřejnil, všimla si toho další média. Tak teprve pak. Do té doby se to veřejnost nesměla dozvědět!!!
Úřad byl dezinfikován až v pátek nebo v sobotu 13. (14.). 3. 2020!!!

PANÍ MINISTRYNĚ Alena Schillerová! VY A VAŠI LIDÉ MÁTE NA RUKOU KREV❗️❗️❗️ Není Vám nyní stydno farizejsky vyjadřovat lítost nad smrtí člověka, kterému pokud ne přímo Vy, tak Vaši lidé zakázali chránit zaměstnance a tisíce lidí. A který bohužel na nákazu, kterou jste nechali šířit a tajili jste ji, nyní zemřel❓❗️❗️❗️

TOTO JSOU ZPRÁVY Z DNEŠKA OD PODŘÍZENÝCH ZESNULÉHO PANA ŘEDITELE, KTEŘÍ BYLI O JEHO SKONU DNES INFORMOVÁNI, A KTERÉ DOKAZUJÍ, JAKÝ TLAK BYL NA PANA ŘEDITELE VYVÍJEN:

"Dobrý den, stále přemýšlím, zda Vám napsat a myslím si, že Jindra... J.M, by si to zasloužil. Byl ředitelem FÚ Praha 10 a včera večer zemřel na KOVID 19. Prosím, jestli použijete něco z mého psaní, chci být v absolutní anonymitě, jsem totiž v ohrožené skupině (tady pisatel/ka uvádí své důvody - jsou zdravotní a nebudu je tedy zveřejňovat...)
Na FÚ pracuji už ... rokem a vím, že Jindra byl jeden z těch lidských šéfů... byl normální a byla s ním i sranda.
Vím že od 6. 3. chtěla hygiena zavřít FÚ P10, ale Šilerová a spol, to zakázali❗️❗️❗️
Možná by Jindra žil...
Mám od něj SMS.... ale bojím se Vám ji poslat... nebo zkopírovat.
Děkuji moc..."

(zpráva od zaměstnance/kyně FÚ je podepsána celým jménem, na jeho/její přání ale nebudu zveřejňovat ani křestní jméno, ani jak dlouho na FÚ pracuje, abych ho/ji ochránil, nemohl být identifikován a vyššími místy potrestán/a a umlčen/a)

A od dalšího zaměstnance/kyně:

"On byl fakt moc hodný člověk ještě se zlobil na ty ředitele odboru u nás, že přestože on se snažil něco udělat nikdo z nich od nás ho v tom nepodpořil...,on i chudák každý rok na začátku obcházel kanceláře a každému osobně popřál šťastný nový rok, strašně lidský člověk se srdcem na pravém místě, nesnesl nespravedlivost, zastával se když viděl že vedoucí jednají nečestně i mně se několikrát zastal...."

A TADY TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ❗️❗️❗️

Jedna z posledních SMS včera zemřelého ředitele Finančního úřadu pro Prahu 10 J.M. jeho podřízené/mu.
Na otázku, jak to zvládá v práci.
SMS ukazuje, že VYŠŠÍ MÍSTA (FÚ spadá pod Ministerstvo financí ČR a Alena Schillerová) HO TLAČILA, ŽE I PŘES ŠÍŘÍCÍ SE NÁKAZU MEZI ZAMĚSTNANCI MUSÍ BÝT FINANČNÍ ÚŘAD OTEVŘEN❗️

"Výborně ... Tlak od veřejnosti (maily kde jsem oslovován jako Babišův pohůnek, Burešův estébáckej zmr. apod.), tlak od zaměstnanců (abych to už konečně zavřel), tlak od vedení (dokud bude poslední člověk dýchat, tak to se zavřít nesmí ...), prostě pohoda ..."

"TLAK OD VEDENÍ. DOKUD BUDE POSLEDNÍ ČLOVĚK DÝCHAT, TAK SE TO ZAVŘÍT NESMÍ...."
Tato slova dnes již zesnulého J.M. mně budou v hlavě znít asi už celý život a musí být mementem pro nás všechny. Jak jsou lidé, jak jsme my všichni chladnokrevně obětování zájmům těch, kteří nám vládnou
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Česká republika 2020

Zpráva by sice mohla být hoaxem, nicméně profil pana Tuny se zdá být dlouho spravovaný a důvěryhodný. Každopádně, podezření jsou to hodně závažná a měla by být co nejintenzivněji prošetřena! A to včetně eventuelních nestandardností v postupech hygieny (trasovali vůbec návštěvníky úřadu? ) Jako OBČANA a OSVČ mě v tomhle případě PRAVDA velmi zajímá. A vsadil bych se, že zajímá i ty desítky živnostníků, kteří díky koronaviru balancují nad propastí.

Jako občan doufám, že již teď osoby odpovědné z úřední povinnosti konají, komando páčí dveře FU v pro Prahu10 a kukláči vyrazili na ministerstvo financí. Když byl důvod vletět s komandem na úřad vlády pro Nečase a jeho semetriku kvůli kabelkám, je nyní stonásobný, kdy se jedná o životy a zdraví.

Autor: Martin Prášek | čtvrtek 9.4.2020 2:27 | karma článku: 23.31 | přečteno: 851x

Další články blogera

Martin Prášek

Holiči a butiky vadily. Ale 200 nahých chlapů v těsných sprchách ne...

Událostmi kolem koronkrize nyní hýbe epicentrum nákazy v dole Darkov na Karvinsku.Především se ale v plné nahotě ukázala absurdnost vládních opatření proti šíření infekce.

22.5.2020 v 7:40 | Karma článku: 35.90 | Přečteno: 3846 | Diskuse

Martin Prášek

ANO, i tuto křivku "zploštíme" a "rozvolníme"

Oficiální strategií pro boj z COVID epidemií je "zploštit křivky" a "rozvolnění epidemie". Samozřejmě jsou toho plné noviny. Ale je tady ještě jedno "splošťování a rozvolňování" jiné křivky, se kterou se vláda rozhodně nechlubí.

15.4.2020 v 7:53 | Karma článku: 39.40 | Přečteno: 4496 | Diskuse

Martin Prášek

Karanténa jako past? Aneb skutečně nás ohrožují víkendoví výletníci?

Krásný jarní víkend a řečeno slovy písničkáře "sbory čumí po lučinách", vyhlížejíce mandelinku bramborovou. Pardon ty neukázněné, kteří můžou za přenos COVID viru, protože nesedí doma, ale vyrazili ven.Možná jeale vše jinak.

4.4.2020 v 12:52 | Karma článku: 31.37 | Přečteno: 1798 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Pobalťané trpěli pod komunistickým terorem stejně jako Češi pod nacistickým

Je dobře, že na tento fakt nedávno upozornilo prohlášení ministrů zahraničních věcí Bulharska, České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Polska, Rumunska, Slovenska a Spojených států amerických.

2.6.2020 v 12:52 | Karma článku: 17.25 | Přečteno: 300 | Diskuse

Vladimíra Bošková

TGM napomohl k modernímu Rakousku

Rakousko dnes má mimořádně schopné zástupce zaměstnanců a mj. i pacientů; nepřímo i přímo se o to zasloužil náš první čs. prezident Masaryk a čeští sociální demokraté.

2.6.2020 v 12:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 72 | Diskuse

Oto Jurnečka

Co ještě lze udělat pro afroamerickou menšinu?

Sleduji zpravodajství ze Spojených států. Komentátoři a politologové zamyšleně hloubají o hluboce zakořeněném systémovém a institucionálním rasismu v americké společnosti a o tom, že je to, už konečně, nutné změnit.

2.6.2020 v 11:44 | Karma článku: 36.79 | Přečteno: 1073 | Diskuse

Veronika Valíková

Národní stát a paradoxy ruchovců a lumírovců dneška

Spory o to, zda se máme více věnovat národním zájmům, nebo se otevírat světu, nejsou nové a stejně jako budily vášně před sto padesáti lety, i dnes zbytečně rozdělují společnost. Mnohdy jen kvůli nepochopení pojmů a souvislostí.

2.6.2020 v 10:59 | Karma článku: 11.28 | Přečteno: 182 | Diskuse

Helena Herynková

Karanténa nebylo jen mučení, ale taky učení

Být doma letos na jaře neznamenalo luxus, ale povinnost. Přesto jsme to zvládli, a navíc nejen o sobě možná zjistili spoustu zajímavého.

2.6.2020 v 10:07 | Karma článku: 5.54 | Přečteno: 122 | Diskuse
Počet článků 295 Celková karma 32.49 Průměrná čtenost 3214

Člověk, který to vidí po svém.. Píšu tady hezky zvostra od podlahy o věcech, které mě se.... ehm, sejří...

Najdete na iDNES.cz