Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

Dokud bude poslední člověk dýchat, tak se Finančák zavřít nesmí!

9. 04. 2020 2:27:39
Ono je totiž vybrat daně a glachšaltrovat poplatníky důležitější, nežli lidské životy. O peníze jde přeci až v první řadě, pandemie nepandemie a na dělný lid a lůzu živnostnickou musí být přísnost!

Zavřené obchody, zákazy vycházení a desetitisíce lidí již nyní uvrženy na hranici prosté existenční katastrofy. To vše ve jménu "sploštění křivky" a "dostání pod kontrolu" epidemie nemoci COVID19.

A zatím, na Finančním úřadě v Praze 10, kde se nákaza vyskytla, se zřejmě jelo dál, močálem černým, kolem bílých skal. Vzpomínáte na můj článek, věnující se problému ututlamné nákazy COVID19 na FU Praha 10, Nejenže Vás finančák zaklekne. On Vás ještě i nakazí! ? Tak vězte, že situace byla/je ještě daleko, daleko horší.

Na facebookovém profilu Jan Tuna se dnes objevil následující text. Je myslím v celospolečenském zájmu, aby zde visel jeho citát. Obvinění tam uvedená, jsou nesmírně závažná, až mrazí. Aktuálnost informací potvrzuje i tato reportáž. TV Nova a Blesk Podle nich ředitel pobočky FU na Praze10, pan J.M zemřel v úterý, 7. dubna ( na COVID19 ?? ).

Ukazuje se vážné podezření, že ministrně financí Schillerová vědomě zabránila řediteli pobočky, panu J.M v uzavření FU pro Prahu 10, poté co se zde vyskytly úřednice, nakažené koronavirem, a dokonce vyvíjela tlak na hygienu, aby nenařídila uzavření úřadu.

cituji:

Dobrý večer všem, na základě souhlasu syna a rodiny zesnulého ředitele FÚ pro Prahu 10 pana J.M. sem vracím důležité informace, které NESMÍ ZAPADNOUT ❗️❗️❗️Bude to dlouhý post. Ale celá situace je tak závažná, že NESMÍME DOPUSTIT, ABY BYLA VYŠŠÍMI MÍSTY, MINISTERSTVEM FINANCÍ , VLÁDOU A PREMIÉREM ZAMETENA POD KOBEREC❗️❗️❗️
Na konci je to nejdůležitější. Důkaz, že lidé ministryně financí Alena Schillerová nebo přímo ona, mají na rukou krev
❗️❗️❗️

Vše ukazuje, jaká je navzdory tvrzení vlády, premiéra a prezidenta realita v České republice a jak jsou ohrožovány tisíce nic netušících lidí. A člověk, který se tomu alespoň v mezích svých možností pokusil zabránit, včera večer bohužel zemřel. J.M. Nebylo mu ani 60 let....
Upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým...

Vážený pane řediteli, odpočívejte v pokoji. Čest Vaší památce!
Jsme hluboce přesvědčen, že byste měl dostat státní vyznamenání. Bohužel in memoriam.

A nadřízení z Ministerstva financí ČR včetně ministryně Alena Schillerová přísně potrestáni❗️❗️❗️

TADY POPIS, CO A JAK SE ODEHRÁLO:

Možná si všichni pamatujete mé posty ze středy 11. beřezna 2020, jak Ministerstvo financí ČR a Alena Schillerová tajila a tutlala šíření nákazy koronaviru na jednom z největších, možná největším finančním úřadu v republice? Na Finančním úřadu pro Prahu 10. Posty sem vzápětí nasdílím, nemělo by to zapadnout. Neměli bychom zapomenout.

Jak byl úřad ještě ve středu 11. 3. 2020 otevřen pro veřejnost, ačkoliv o nákaze úřednic se vědělo minimálně od neděle 8. 3. 2020, ale k veřejnosti se to nesmělo dostat.

TO STATEČNÝ PAN ŘEDITEL FINANČNÍHO ÚŘADU PRO PRAHU 10 J.M. JEŠTĚ ŽIL. A SNAŽIL SE 250 SVÝCH LIDÍ A DALŠÍ STOVKY A TISÍCE OBČANŮ OCHRÁNIT. VYŠŠÍ MÍSTA MU V TOM ALE ZABRÁNILA❗️
J.M. VČERA VEČER ZEMŘEL. PODLEHL NEMOCI COVID-19. NEBYLO MU ANI 60. DALŠÍ LIDÉ Z FÚ JSOU NAKAŽENÍ. KOLIK OBČANŮ, KTEŘÍ NA ÚŘAD, KTERÝ NEMOHL BÝT KVŮLI VYŠŠÍM MÍSTŮM (MF ČR, Alena Schillerová a její lidé) VČAS UZAVŘEN, SE TAM NAKAZILO, SE UŽ NIKDY NEDOZVÍME...

PAN ŘEDITEL SE POKUSIL OCHRÁNIT SVÉ LIDI A VEŘEJNOST, CHTĚL ÚŘAD UZAVŘÍT A VE STŘEDU 11. 3. RÁNO NA DVEŘE UMÍSTIL CEDULI: "Z technických důvodů zavřeno."
NA POKYN Z VYŠŠÍCH MÍST (PODLE NĚKTERÝCH, ZATÍM NEOVĚŘENÝCH INFORMACÍ PŘÍMO OD AS) ALE MUSELA BÝT CEDULE JEŠTĚ TO RÁNO STRŽEN A FINANČNÍ ÚŘAD OTEVŘEN❗️❗️❗️
A tak do něj dál chodily stovky nic netušících lidí včetně seniorů, chronicky nemocných a těhotných. Byl březen, měsíc v tu chvíli ještě neodložených daňových přiznání a bylo potřeba z občanů dostat peníze. Postupně se nakazila spousta dalších zaměstnanců. Kolik daňových poplatníků se už nedozvíme. vše MF ČR přiznalo až poté, co jsem tu vše zveřejnil, všimla si toho další média. Tak teprve pak. Do té doby se to veřejnost nesměla dozvědět!!!
Úřad byl dezinfikován až v pátek nebo v sobotu 13. (14.). 3. 2020!!!

PANÍ MINISTRYNĚ Alena Schillerová! VY A VAŠI LIDÉ MÁTE NA RUKOU KREV❗️❗️❗️ Není Vám nyní stydno farizejsky vyjadřovat lítost nad smrtí člověka, kterému pokud ne přímo Vy, tak Vaši lidé zakázali chránit zaměstnance a tisíce lidí. A který bohužel na nákazu, kterou jste nechali šířit a tajili jste ji, nyní zemřel❓❗️❗️❗️

TOTO JSOU ZPRÁVY Z DNEŠKA OD PODŘÍZENÝCH ZESNULÉHO PANA ŘEDITELE, KTEŘÍ BYLI O JEHO SKONU DNES INFORMOVÁNI, A KTERÉ DOKAZUJÍ, JAKÝ TLAK BYL NA PANA ŘEDITELE VYVÍJEN:

"Dobrý den, stále přemýšlím, zda Vám napsat a myslím si, že Jindra... J.M, by si to zasloužil. Byl ředitelem FÚ Praha 10 a včera večer zemřel na KOVID 19. Prosím, jestli použijete něco z mého psaní, chci být v absolutní anonymitě, jsem totiž v ohrožené skupině (tady pisatel/ka uvádí své důvody - jsou zdravotní a nebudu je tedy zveřejňovat...)
Na FÚ pracuji už ... rokem a vím, že Jindra byl jeden z těch lidských šéfů... byl normální a byla s ním i sranda.
Vím že od 6. 3. chtěla hygiena zavřít FÚ P10, ale Šilerová a spol, to zakázali❗️❗️❗️
Možná by Jindra žil...
Mám od něj SMS.... ale bojím se Vám ji poslat... nebo zkopírovat.
Děkuji moc..."

(zpráva od zaměstnance/kyně FÚ je podepsána celým jménem, na jeho/její přání ale nebudu zveřejňovat ani křestní jméno, ani jak dlouho na FÚ pracuje, abych ho/ji ochránil, nemohl být identifikován a vyššími místy potrestán/a a umlčen/a)

A od dalšího zaměstnance/kyně:

"On byl fakt moc hodný člověk ještě se zlobil na ty ředitele odboru u nás, že přestože on se snažil něco udělat nikdo z nich od nás ho v tom nepodpořil...,on i chudák každý rok na začátku obcházel kanceláře a každému osobně popřál šťastný nový rok, strašně lidský člověk se srdcem na pravém místě, nesnesl nespravedlivost, zastával se když viděl že vedoucí jednají nečestně i mně se několikrát zastal...."

A TADY TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ❗️❗️❗️

Jedna z posledních SMS včera zemřelého ředitele Finančního úřadu pro Prahu 10 J.M. jeho podřízené/mu.
Na otázku, jak to zvládá v práci.
SMS ukazuje, že VYŠŠÍ MÍSTA (FÚ spadá pod Ministerstvo financí ČR a Alena Schillerová) HO TLAČILA, ŽE I PŘES ŠÍŘÍCÍ SE NÁKAZU MEZI ZAMĚSTNANCI MUSÍ BÝT FINANČNÍ ÚŘAD OTEVŘEN❗️

"Výborně ... Tlak od veřejnosti (maily kde jsem oslovován jako Babišův pohůnek, Burešův estébáckej zmr. apod.), tlak od zaměstnanců (abych to už konečně zavřel), tlak od vedení (dokud bude poslední člověk dýchat, tak to se zavřít nesmí ...), prostě pohoda ..."

"TLAK OD VEDENÍ. DOKUD BUDE POSLEDNÍ ČLOVĚK DÝCHAT, TAK SE TO ZAVŘÍT NESMÍ...."
Tato slova dnes již zesnulého J.M. mně budou v hlavě znít asi už celý život a musí být mementem pro nás všechny. Jak jsou lidé, jak jsme my všichni chladnokrevně obětování zájmům těch, kteří nám vládnou
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Česká republika 2020

Zpráva by sice mohla být hoaxem, nicméně profil pana Tuny se zdá být dlouho spravovaný a důvěryhodný. Každopádně, podezření jsou to hodně závažná a měla by být co nejintenzivněji prošetřena! A to včetně eventuelních nestandardností v postupech hygieny (trasovali vůbec návštěvníky úřadu? ) Jako OBČANA a OSVČ mě v tomhle případě PRAVDA velmi zajímá. A vsadil bych se, že zajímá i ty desítky živnostníků, kteří díky koronaviru balancují nad propastí.

Jako občan doufám, že již teď osoby odpovědné z úřední povinnosti konají, komando páčí dveře FU v pro Prahu10 a kukláči vyrazili na ministerstvo financí. Když byl důvod vletět s komandem na úřad vlády pro Nečase a jeho semetriku kvůli kabelkám, je nyní stonásobný, kdy se jedná o životy a zdraví.

Autor: Martin Prášek | čtvrtek 9.4.2020 2:27 | karma článku: 23.62 | přečteno: 927x

Další články blogera

Martin Prášek

Datová zpráva byla z datové schránky ministerstva stornována...

Od 1.1. 2023 byla všem spolkům a všem podnikajícím fyzickým osobám povinně a bez diskuzí zřízena DATOVÁ SCHRÁNKA. Kromě úsporou času argumentovali zastánci povinných DS takéSPOLEHLIVOSTÍ a nepopiratelností doručení státnímu úřadu.

1.3.2023 v 8:30 | Karma článku: 21.46 | Přečteno: 520 | Diskuse

Martin Prášek

Jak nám Babiš uplatil voliče vpodstatě v přímém přenosu.

Ještě nad úmrtním oznámením Generála Pavla jsem se domníval, že více svinstva už ve volební kampani být nemůže. Ale že úderem sobotní 14:00 s uzavřením volebních místností shtstorm opadne a bude klid. Jenže nebude.Bude průšvih.

26.1.2023 v 21:51 | Karma článku: 26.78 | Přečteno: 1264 | Diskuse

Martin Prášek

Tak nám otrávili prezidentského kandidáta?

Prezidentské volby u nás finišují. A zatímco nemocný prozápadní kandiát generál Pavel ruší pro nemoc program,zatímco jeho konkurent Andrej Babiš šlape na plyn.A mě nezbývá, než si vzpomenout na rok 2004 na otravu Viktora Juščenka

24.1.2023 v 12:21 | Karma článku: 11.33 | Přečteno: 526 | Diskuse

Martin Prášek

Pokuta 100 litrů za to, že HASIL požár NP České Švýcarsko...

Pamatujete na lihovarníka, který začátkem covidu navařil místo chlastu dezinfekci ? A kterého za to zaklekl celní úřad? Tak tady máme ještě něco daleko absurdnějšího.Muže, který vrtulníkem "nedbalostně hasil" požár.

31.10.2022 v 14:56 | Karma článku: 36.14 | Přečteno: 1222 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jiří Turner

Jak levně, rychle a spolehlivě oživit protiromské nálady ve společnosti?

Recept na to našel zpěvák Jan Bendig, který na Českém slavíku zinscenoval své rasově motivované přebílení, patrně aby vzbudil u posluchačů lítost na trpkým osudem romského chlapce, který musí překonávat překážky a příkoří.

22.2.2024 v 11:16 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Vlastík Fürst

Omluva Markétě Šichtařové

Včera jsem po ránu na blogu iDNES.cz zveřejnil článek s názvem „Nemám ráda EU, ale korýtko v EP bych brala“. Inspiroval mne k němu billboard, na kterém je Markéta Šichtařová mezi pány Divišem a Vondráčkem.

22.2.2024 v 10:10 | Karma článku: 11.82 | Přečteno: 285 | Diskuse

Aleš Gill

Pamatujete mobily, které vydržely nabité 14 dní?

Pokud si ještě pamatujete tlačítkové mobilní telefony s černozeleným displejem a nabíječkou s podivnou koncovkou, která se nehodila vůbec k ničemu, asi si pamatujete, že jste ji nemuseli používat tak často, jako dnes.

22.2.2024 v 7:45 | Karma článku: 12.00 | Přečteno: 519 | Diskuse

Vlastimil Nesrsta

Ten Vlasta, ta Vlasta, to Vlasto a Zlatulinký

Moje první slečna, které jsem se dostal až pod kalhotky, pořád nevěděla, jak mně má vlastně říkat. Vlastimil jí připomínalo národní obrození, Vlasta jí přišlo zženštilé a Vlastík takové dětské.

21.2.2024 v 16:06 | Karma článku: 16.30 | Přečteno: 282 | Diskuse

Jiří Turner

Koho brání Národní domobrana?

Taky tápete ve všech těch vlasteneckých hnutích a spolcích, které vznikly na ochranu našich národních zájmů a které se svorně prezentují jako nezávislé, apolitické a nadstranické iniciativy? Tak se na jednu z nich podívejme.

21.2.2024 v 15:39 | Karma článku: 35.15 | Přečteno: 1988 | Diskuse
Počet článků 330 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3055

Člověk, který to vidí po svém.. Píšu tady hezky zvostra od podlahy o věcech, které mě se.... ehm, sejří...

Dcera Vladimíra Ráže žije bez ruky. Protézu odložila po dvaceti letech

Veronika Rážová (43) je dcerou slavného českého herce Vladimíra Ráže. Narodila se bez levé horní končetiny. Za hendikep...

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti...

Sexuálních scén je zbytečně moc, míní Cavill. Omlouval se kolegyni za erekci

Britský herec Henry Cavill (40) se nedávno podělil o svůj názor na filmové scény, které vyobrazují sex. Podle něj je...

Známé tváře kritizují Michala Novotného. Nejsem homofob, brání se herec

Na Michala Novotného se na sociálních sítích snesla vlna kritiky. Herec v rozhovoru pro týdeník Téma mimo jiné řekl, že...

Kde máte internet, pane řidiči? V online registrech dokladů je chaos

Od ledna u sebe řidiči nemusí mít prakticky žádné doklady. Všechny jsou online, ale ne každý má přitom běžně přístup k...