Čtvrtek 2. prosince 2021, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 2. prosince 2021 Blanka

Může očkování proti covidu ve svém důsledku nechtěně zabíjet ?

21. 11. 2021 8:53:30
Obávám se, že ano. Nemyslím však teď nežádoucími účinky apod, ale nezamýšlenými důsledky, kterými očkování a zbrklá kampaň kolem, ovlivnilo psychiku a myšlení lidí a vlastně celý SYSTÉM tak, že následky mohou být vpravdě smrtící

Pomiňme teď možné nežádoucí účinky, diskuze o aditivech a nevyzkoušené nové technologii trombózách endokarditidách a dalšěím. A ne ani o chipech a grafénech a jiných ďasech prý přítomných ve vakcinách se nechci bavit. Dokonce se nebudu bavit ani o tom, jestli účinnost vakcíny a které a za jak dlouho klesá v čase. Nebudu uvažovat o vůbec žádné interakce vakciny s organizmem vakcinovaného.

To, o co v mém článku běží je interakce FAKTU ŽE BYL NĚKDO OČKOVÁN s psychikou jeho samotného, s tím, jak to změní myšlení a chování dotyčného a s tím, jak to změní CHOVÁNÍ SYSTÉMU VŮČI NĚMU.

Vezměme si pana Nováka. Pan Novák je 60 letý obézní kuřák a diabetik s hypertenzí, tedy riziková skupina. Podotknu ještě, že pan Novák ani jeho rodina nejsou žádní fanatičtí antivaxeři. Mají za sebou všechna běžná očkování proti tubeře, obrně, černému kašli, tetranu, hexavakcínu a tak dál, dle věku a toho, co se i dnes tehdy píchalo . Ovšem jak on, tak jeho rodina opatření příliš nežerou, tak překotně vyvinuté vakcíně nevěří a očkovaní tudíž nejsou.

Jednou mu zazvonil tchán, se kterým před dvema dny .. doplnte si cokoliv třeba rodinný oběd... a že měl rizikový kontakt, je v karanténě, aby tedy na sebe dával pozor. Za další dva dny zazvoní telefon z hygieny. Pane, byl jste v rizikovém kontaktu, jděte se testovat! To na sobě pan Novák začne pociťovat příznaky. Ví, že je riziková skupina. maže na test. Pozitivní, příznakový. Volá svému obvoďákovi a ten mu vyplňuje žádanku na aplikaci monoklonálních protilátek. Pan Novák dostane kapačku a jde domů, a tím pro něj covid prakticky skončil, neb protilátky snižují riziko hospitalizace ca 8 krát. Ale budiž, řekněme, že se zhoršuje. Každý doktor o něm ví, že je rizikový i neočkovaný a tak nejenže se lékaři a sestry chrání, ale ani neotálejí s terapií. Ani s kyslíkem, ani s přeložením na JIP. A všude se tudíž dostane včas....

To pan Dvořák, to je jiný kafe. Pan dvořák je také 60 letý obézní hulící diabetik s hypertenzí. Riziko si všem jak on i jeho rodina dobře uvědomují. Proto také všicvhni naprostpo striktně dodržují jakákoliv, i ta nelogická vládnbí opatření. Straní se jeden druhého, omezil sociální kontakty, nevychází zbytečně z domu etc. A jakmile to šlo, běžel si pan Dvořák pro včeličku. A jeho široká rodina také

A za 14 dní po druhé včeličce. Je přece OČKOVÁN a tudíž mimo nebezpečí. Vždyď to i Blatný přeci říkal. Rodina se opět schází, neb jsou přeci všichni očkovaní. Nedodržují až tak strikdně rouškiádu a respirátorovou mánii a tak dále.

Před 14 dny se jeho zeť rizikově potká s infekčním člověkem. Ale ani si to neuvědomí, nekouká moc kolem sebe na lidi s drobnými příznaky nachlazení, neb je přeci OČKOVÁN. Ani se nebojí o svoje rodinné příslušníky, neb i oni jsou OČKOVÁNI Dokonce ani varovný telefonát z hygieny nedorazí. Očkovaní s rizikovým kontaktem nejsou posíláni do karantény a na testy.. A on je přeci OČKOVÁN.

A je pravda, že očkování odvedlo svoji práci. Zeť pana Dvořáka se cítil den dva trochu unavený a nesvůj a to byl celý covid v jeho případě. Nijak mu neošlo, že by mohl být nemocen, nedejbože také infekční - je přeci OČKOVÁN . Bohužel, v době, kdy byl infekční, navštívil pana Dvořáka při rodinné oslavě, sešlosti či obědě. Nemožné stalo se skutkem a pana Dvořáka nakazil. My dnes již víme, že očkovaný se může nakazit i být přenašečem.

Pan Dvořák se za pár dní začíná cítit nemocně. Ale vůbec mu nedojde, že může mít covid - je přeci OČKOVÁN. Naordinuje si sám , možná s přispěním obvodního lékaře paralen, kapky proti kašli a horký čaj. nicméně, stav se ne a ne lepšit. Vlastně je mu čím dál hůř, přidává se suchý kašel a špatné dýchání. Pan Dvořák si volá sanitku.

Při nabírání anamnézy v nemocnici samozřejmě prohlásí, že je přece očkován a neguje jakýkoliv podezřelý kontakt. Vždyď i jeho rodina je očkovaná a s nikým jiným se nestýká. A nikoho s příznaky respiračních chorob tudíž nepotkal.

Ve špitále den dva nad panem Dvořákem dumali, až jim došlo, že by to přecijen mohl být COVID. Co mám informace, tak v mnohých nemocnicích doposud musí test u očkovaného před provedením schválit vedení. Takže jeden den vyplní žádanku, druhý den ji vedení schválí, naberou panu Dvořákovi výtěry a teprve třetí den mají výsledky. Samozřejmě covid++. Tragickým důsledkem páně Dvořákovy samoléčby a prodlení v nemocnici je potom fakt, že vypršela doba pro účinné podání monoklonálních protilátek. A důsledky pozdě zahájené terapie už pana Dvořáka neopustí.

Dovedu si docela dobře představit i tragický scénář takový, že budou v nemocnoici otálet při přeložení na JIP. Že se doktoři a personál bojí, že dostanou (opět) podrb od vedení nemocnice, že jim na JIPkách leží příliš mnoho očkovaných. A vedení nemocnice, které zase před tím dostalo pojeb z ministerstva, že mít moc očkovaných na JIP není ten správný politický přístup, a od zdravotních pojišťoven, že zbytečně vytěžují drahé JIPky pacienty, kteří by to přece neměli potřebovat a že jim sáhnou do úhrad.

Pan Dvořák se sice na JIPku dostanme Kde už je však, pro pozdě zahájenou terapii, přesněji po celý řetěz pozdě zahájených terapií, výsledek nutně tragický. (mimochodem, stačí se podívat na grafy úmrtí, na poměr očkovaných a neočkovaných) .

A teď jak k tomu poctivý a uvědomělý pan Dvořák přijde ? Ve všem byl ten neuvědomělý neočkovaný Novák rychlejší. Rychleji se nakazil, rychleji měl diagnozu, rychleji skočil ve špitále, rychleji na kyslíku i rychleji na jipce. Jen v tom futrále byl pan Dvořák dřív, zato drtivě. Bratru o 15 let. V podstatě se dá říci, že to bylo právě OČKOVÁNÍ, které ho zabilo. Ale ne nežádoucími účinky ani nízkou mírou ochrany. Primárně tím, že změnilo SYSTÉM tak, že se stal, přinejmenším pro některé očkované, kontraproduktivním až vražedným. A že díky tomu SYSTÉMU pak zbytečně zemřou stovky (očkovaných) lidí.


Ono by to bylo celé pouze teorie nějakého neortodoxně myslícího blogera (čti blázna). Kdyby. Kdyby neexistovala studie, která těmto úvahám dává přinejmenším částečně za pravdu. Porovnání virových náloží u neočkovaných, očkovaných, neočkovaných při reinfekci, očkovaných při reinfekci

Autoři studie vzali data laboratoře, která používá používá pouze jeden typ izolace RNA a jeden kit na PCR. Analyzovaná data jsou tedy konzistentní. PCR test probíhá tak, že se ve vzorku detekuje genetický materiál patogena. Ten je přítomen v nepatrném množství, proto musí před detektí proběhnout určitý počet amplifikačních ( Ct ) cyklů. Při každém cyklu se množství genetického materiálu zdvojí. Můžeme si to představit jako v oné bajce, kdy šáh nabídl mudrci odměnu za to, že vymyslel šachy. Moudrý mudrc chtěl jen jedno zrnko rýže položit na první pole šachovnice s tím, že chce aby šáh na každé pole položil dvojnásobek. tedy na druhé pole 2, na třetí 4 a tak dále. Pro představu, jak ona amplifikace u testu PCR funguje, ta legenda bohatě stačí.

Pro každý vzorek bylo hodnoceno tzv. Ct, tedy počet cyklů, při kterém byl virus ve vzorku detekován. Principem metody je postupné zdvojování počtu příslušných úseků RNA a rozhodující je pořadí cyklu, kdy se detekuje RNA v množství stanoveném jako pozitivita. Čím nižší je hodnota Ct, tím vzorek obsahuje větší virovou nálož (tedy nemusí se tolikrát zdvojit, aby byla RNA viru detekována). Testováni byli výhradně lidé s příznaky, aby prebventivní testy výsledky "nenaředil. Výsledek je zajímavý. Cituji:

Zjistili jsme, že očkovaní mají jak v případě první detekované nákazy (levá část obrázku), tak v případě reinfekce (pravá část obrázku) vyšší virové nálože než neočkovaní. Vakcinovaní dvěma dávkami mají statisticky významně vyšší virovou nálož (nižší Ct) než nevakcinovaní. Pokud neexistuje nějaké imunologické / mikrobiologické vysvětlení tohoto jevu, domníváme se, že je to způsobeno tím, že očkovaní lidé jsou testování v závažnějším zdravotním stavu a soubor může mít méně záchytů na počátku infekce. Testování očkovaných je tedy nedostatečné, protože je zachycena pouze malá část nákaz.

Nižší míra testování v dané věkové kategorii je rovněž patrná v reportu ÚZIS na obrázku níže – v dané věkové kategorii je vykazovaná vysoká relativní pozitivita indikovaných testů, což je nejvíc patrné u starších věkových kategoriích. Pozdní záchyt nákazy nákazy vede k pozdnímu zahájení péče, což může mít závažný dopad na průběh onemocnění.

Každopádně, ona studie dává přinejmenším významné indicie k tomu, že virová nálož v očkované populaci, včetně možnosti a rizika přenosu, může být výrazně větší, než se oficiálně tvrdí.


Takže shrnuto a podtrženo, očkování nemusí být nutně tečka za koronavirem, ale může, v přeneseném smyslu slova, být tečkou za očkovaným. Protože když se sejdou infekce COVIDEM , OČKOVÁNÍ, MENTALITA A MYŠLENÍ LIDÍ, ještě umocněná zbrklou a zfušovanou vakcinační propagací a SYSTÉM, který se řídil spíše politickými proklamacemi, než reálným stavem, může vzniknout kombinace vpravdě smrtelná.

PS: JSEM OČKOVÁN.

PPS: tento článek nemá sloužit k vyvolávání strachu či paniky, ani k popírání covidu jako takového, či nutnosti s ním účinně bojovat. Pouze teoreticky popisuje mechanizmy, u kterých se dle nejlepšího vědomí a svědomí domnívám, že mohou reálně nastávat a v konečném důsledku připravit mnohé lidi život.

Autor: Martin Prášek | neděle 21.11.2021 8:53 | karma článku: 23.81 | přečteno: 566x

Další články blogera

Martin Prášek

Kde vlastně umírají ti očkovaní ?

Neočkovaní plní JIP. Neočkovaných je na JIP 70 - 90 procent. To jsou informace, obíhající v mediálním prostoru, doplněné často i rozsáhlými grafy a analýzami. Jenže...

2.12.2021 v 13:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 89 | Diskuse

Martin Prášek

Rozhodnutím Strany Bezinfekční aneb: Česká cesta k Bergamu 2020

Pamatujete si ještě na jaro 2020, kdy Covid kosil sever Itálie ? Přetížené špitály, doktoři rozhodují koho zachraňovat a koho ne. Lockdown, deprese. Mrtví. zničené rodiny i živnosti. Tak k tomuhle vážení, máme dobře našlápnuto.

24.11.2021 v 8:22 | Karma článku: 21.87 | Přečteno: 484 | Diskuse

Martin Prášek

Ptal jsem se tehdy Babiše. Nyní se ptám Vás pane Fialo.

Ještě než začalo covidové šílenství, položil jsem Andreji Babišovi na stránkách SILNÉ ČESKO otázku, co se bude dít. Neodpověděl. Nyní v předvečer dalšího LOCKDOWNU pokládám tytéž otázky Vám, jako budoucímu premiérovi.

22.11.2021 v 12:39 | Karma článku: 22.02 | Přečteno: 827 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Vladimíra Bošková

Potíž s dechem - ale od čeho?

Německý Institut R. Kocha: vedle covid-19 jde také o jiné viry. Mezi hospitalizovanými od 60 let kvůli covid-19 nyní šlo z 56 % o plně očkované, na JIP ze 46,4 %. Úmrtí: z 52,5 % plně očkovaní.

2.12.2021 v 14:03 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 4 | Diskuse

Lubomír Stejskal

K odchodu Miroslava Zikmunda

Málokomu se to podařilo: stát se gigantickým idolem našich klukovských let . Dvojici Hanzelka – Zikmund ano. Já jsem byl Hanzelka, o pár let mladší bratr Zikmund. Anebo obráceně? Na tom už sotva záleží.

2.12.2021 v 13:11 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 78 | Diskuse

Martin Prášek

Kde vlastně umírají ti očkovaní ?

Neočkovaní plní JIP. Neočkovaných je na JIP 70 - 90 procent. To jsou informace, obíhající v mediálním prostoru, doplněné často i rozsáhlými grafy a analýzami. Jenže...

2.12.2021 v 13:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 97 | Diskuse

Jan Ziegler

Jak v Masných Krámech zvítězila absolutní svoboda

Správně tvrdí antivaxeři, že covid se zneužívá proti svobodě a očkování proti němu je nesmysl. Jenomže oni si počínají v boji za lidskou volnost polovičatě, to my šli dál.

2.12.2021 v 12:47 | Karma článku: 12.67 | Přečteno: 228 | Diskuse

Martina Cibulková

Proč jsem očkovaná a půjdu na třetí vakcínu

Chtěla jsem zabránit horšímu průběhu Covidu...Chtěla jsem, aby náš stát a společnost se vrátila do starých kolejí...Nechtěla jsem ohrozit ty, kterým COVID může v jejich zdraví uškodit, ohrozit a nebo připravit o živo....

2.12.2021 v 12:12 | Karma článku: 19.40 | Přečteno: 351 | Diskuse
Počet článků 320 Celková karma 23.27 Průměrná čtenost 3069

Člověk, který to vidí po svém.. Píšu tady hezky zvostra od podlahy o věcech, které mě se.... ehm, sejří...

Najdete na iDNES.cz