Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

Jak nám Babiš uplatil voliče vpodstatě v přímém přenosu.

26. 01. 2023 21:51:31
Ještě nad úmrtním oznámením Generála Pavla jsem se domníval, že více svinstva už ve volební kampani být nemůže. Ale že úderem sobotní 14:00 s uzavřením volebních místností shtstorm opadne a bude klid. Jenže nebude.Bude průšvih.

Protože odpoledne se na sociálních sítích objevila následující výzva pana Babiše:

Byl jsem ve Fortuně, kurz je 12. Vsaďte si 1000 Kč a přijďte všichni volit, vyhrajete 12.000 Kč

Babiš vždycky pomáhá, za Babiše bude líp

ANDREJ BABIŠ, prezidentský kandidát.


Když jsem to poprvé zachytil na síti, myslel jsem si, že je to prostě fake. Potom že je to vysoce sofistikovaný trolling Babišových odpůrců. Pak jsem si to dohledal. A s výrazem Karfíka se známé scénky "Iveta je ptakopysk'!" jen vydechl Tyyyjo ON TO FAKT ŘEKL. A minutu na to jsem se začal bát. Proč ?

Ano, možná že to řekl v žertu. Ale myslím si spíše opak. Že je to součástí propracované a velmi promyšlené strategie, jak UPLATIL VOLIČE a ovlivnit volby. Vše nasvědčuje tomu, že přesně tuto strategii pro druhé kolo team pana Babiše sledoval. V kostce:

1: Chovat jako ufňukaný idiot a zákeřná krysa a oprudit co enjvíce lidí
2: Tím docílit že klesnou jeho preference, stane se outsiderem voleb a zvednou se sázkové kurzy na jeho vítězství.
3: A v okamžiku, kdy překročí jistou magickou hranici, vyzvat lidi, aby si VSADILI NA NĚJ A ŠLI K VOLBÁM hodit mu to, protože pak to vyhraje a oni dostanou odměnu. A to přesně dnes A. Babiš udělal.

V České republice je spousta lidí v ekonomickém presu a teď jim prezidenrtský kandidát naservíruje možnost, jak ZDVANÁCTINÁSOBIT svůj vklad. Stačí jít do sázkové kanceláře, vsadit si na něj s vidinou vysokého kurzu a vysoké výhry - a poté mu hodit hlas a tím tu jeho výhru posichrovat. V podstatě je to úplně stejné, jako kdyby jim ty prachy za jejich hlasy dal v obálce před volební místností.

Ano, je to podvod, bouda svinstvo a habaďůra, zakládající neregulérnost voleb. V podstatě stejná habaďůra jako "causy nakupování hlasů", akorát v mnohem mnohem větší měřítko Ale co by se proti tomu dalo dělat, opravdu nevím. Snad jedině by měly sázkové kanceláře ZRUŠIT veškeré sázky na výsledky prezidentských voleb či alespoň anulovat všechny sázky "Na Babiše" podané zhruba od 11:00 26.1.2023. A STÁTNÍ VOLEBNÍ KOMISE by se měla okamžitě začít věcí zabývat.

Nyní jsou už možné v podstatě dva scénáře: Při obou scénářích si přijdou lidé v ekonomickém presu do sázkových kanceláří "zainvestovat" a poté pujdou k urnám hodit svůj hlas na tu správnou stranu. Dál už se potom děj liší. Podstatné však je, že ani v jednom to nemůže docela prohrát.

Buďto mu jeho "finanční sázkový tah" vyjde, prezidentem se stane, jeho volební kampaň a úplatek voličů zaplatí sázkové kanceláře. A jeho voliči, kteří vsadili a tedy vyhráli, jej budou velebit a za tento příjem do rodinného rozpočtu na rukách nosit. A cesta k postu říšského kancléře, vládce Putinova typu, kde bude vládnout dekrety a držet absolutní moc ve státě, jest otevřena.

Ale ani ve druhém scénáři, kdy mu tento finanční tah nevyjde a ani masa zaplacených voličů nezvrátí váhy prezidentské volby v jeho prospěch, nepřijde Andrej Babiš zkrátka. Dá se totiž předpokládat, že po tomto jeho oznámení se masivně zvedne příjem sázek "Na Babiše" (některé kanceláře to už avizují, tím, že snížili kurz z 1:12 na 1: 10), že si velká část lidí, zejména těch z levého konce Gaussovy křivky na něj vsadí, mnozí zoufalí pak udělají zofalé činy a prosází například na nájem na jídlo nebo se dokonce proto, aby si mohli vsadit s vidinou 12násobného zisku zadluží.... A najednou nebudou mít nic

Dá se očekávat, že ta miliarda až dvě , kterou ti nejchudší prosázejí "Na Babiše", jim, když to nevyhraje, bude v rozpočtu sakra chybět, což spustí sociální nepokoje, do jejichž čela se Babiš postaví jako zachránce a revolucionář. Na konci tohoto scénáře pak se můžeme dočkat i masových protestů a lůzy ,táhnoucí ulicemi. A to je sec sakra špatně.

Prosím VŠECHNY, kterým není lhostejný osud této země, aby můj článek co nejvíce šířili a sdíleli ve svých sociálních bublinách. Děkuji.

A Bůh s náma.

Autor: Martin Prášek | čtvrtek 26.1.2023 21:51 | karma článku: 26.78 | přečteno: 1264x

Další články blogera

Martin Prášek

Datová zpráva byla z datové schránky ministerstva stornována...

Od 1.1. 2023 byla všem spolkům a všem podnikajícím fyzickým osobám povinně a bez diskuzí zřízena DATOVÁ SCHRÁNKA. Kromě úsporou času argumentovali zastánci povinných DS takéSPOLEHLIVOSTÍ a nepopiratelností doručení státnímu úřadu.

1.3.2023 v 8:30 | Karma článku: 21.46 | Přečteno: 520 | Diskuse

Martin Prášek

Tak nám otrávili prezidentského kandidáta?

Prezidentské volby u nás finišují. A zatímco nemocný prozápadní kandiát generál Pavel ruší pro nemoc program,zatímco jeho konkurent Andrej Babiš šlape na plyn.A mě nezbývá, než si vzpomenout na rok 2004 na otravu Viktora Juščenka

24.1.2023 v 12:21 | Karma článku: 11.33 | Přečteno: 526 | Diskuse

Martin Prášek

Pokuta 100 litrů za to, že HASIL požár NP České Švýcarsko...

Pamatujete na lihovarníka, který začátkem covidu navařil místo chlastu dezinfekci ? A kterého za to zaklekl celní úřad? Tak tady máme ještě něco daleko absurdnějšího.Muže, který vrtulníkem "nedbalostně hasil" požár.

31.10.2022 v 14:56 | Karma článku: 36.14 | Přečteno: 1222 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jiří Turner

Jak levně, rychle a spolehlivě oživit protiromské nálady ve společnosti?

Recept na to našel zpěvák Jan Bendig, který na Českém slavíku zinscenoval své rasově motivované přebílení, patrně aby vzbudil u posluchačů lítost na trpkým osudem romského chlapce, který musí překonávat překážky a příkoří.

22.2.2024 v 11:16 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 93 | Diskuse

Vlastík Fürst

Omluva Markétě Šichtařové

Včera jsem po ránu na blogu iDNES.cz zveřejnil článek s názvem „Nemám ráda EU, ale korýtko v EP bych brala“. Inspiroval mne k němu billboard, na kterém je Markéta Šichtařová mezi pány Divišem a Vondráčkem.

22.2.2024 v 10:10 | Karma článku: 14.22 | Přečteno: 457 | Diskuse

Aleš Gill

Pamatujete mobily, které vydržely nabité 14 dní?

Pokud si ještě pamatujete tlačítkové mobilní telefony s černozeleným displejem a nabíječkou s podivnou koncovkou, která se nehodila vůbec k ničemu, asi si pamatujete, že jste ji nemuseli používat tak často, jako dnes.

22.2.2024 v 7:45 | Karma článku: 13.30 | Přečteno: 648 | Diskuse

Vlastimil Nesrsta

Ten Vlasta, ta Vlasta, to Vlasto a Zlatulinký

Moje první slečna, které jsem se dostal až pod kalhotky, pořád nevěděla, jak mně má vlastně říkat. Vlastimil jí připomínalo národní obrození, Vlasta jí přišlo zženštilé a Vlastík takové dětské.

21.2.2024 v 16:06 | Karma článku: 16.30 | Přečteno: 294 | Diskuse

Jiří Turner

Koho brání Národní domobrana?

Taky tápete ve všech těch vlasteneckých hnutích a spolcích, které vznikly na ochranu našich národních zájmů a které se svorně prezentují jako nezávislé, apolitické a nadstranické iniciativy? Tak se na jednu z nich podívejme.

21.2.2024 v 15:39 | Karma článku: 35.39 | Přečteno: 2043 | Diskuse
Počet článků 330 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3055

Člověk, který to vidí po svém.. Píšu tady hezky zvostra od podlahy o věcech, které mě se.... ehm, sejří...

Dcera Vladimíra Ráže žije bez ruky. Protézu odložila po dvaceti letech

Veronika Rážová (43) je dcerou slavného českého herce Vladimíra Ráže. Narodila se bez levé horní končetiny. Za hendikep...

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti...

Sexuálních scén je zbytečně moc, míní Cavill. Omlouval se kolegyni za erekci

Britský herec Henry Cavill (40) se nedávno podělil o svůj názor na filmové scény, které vyobrazují sex. Podle něj je...

Známé tváře kritizují Michala Novotného. Nejsem homofob, brání se herec

Na Michala Novotného se na sociálních sítích snesla vlna kritiky. Herec v rozhovoru pro týdeník Téma mimo jiné řekl, že...

Kde máte internet, pane řidiči? V online registrech dokladů je chaos

Od ledna u sebe řidiči nemusí mít prakticky žádné doklady. Všechny jsou online, ale ne každý má přitom běžně přístup k...